Sazkabet registrace


Chcete se přihlásit na Sazkabet a nevíte jak? Sázeli jste u Bet365 nyní bez licence a hledáte alternativu?


Známá společnost Sazka spustila sázkovou kancelář Sazkabet. Těch novinek je strašně moc, je to jediná sázkovka, která chytla za pačesy příležitost v podobě zákazu zahraničních sázkovek typu Bet365 či Pinnacle. A musím říct, že je to obstojná alternativa (podle limitů sázek).

S porovnáním s Bet365 má na české poměry SazkaBet vcelku obrovské pokrytí nabídky asijských handicapů, ale také jiných příležitostí, jako rohy, overy i na nejnižší ligy. Ono vsadit si rohy na druhou Finskou ligu není vůbec špatné. Asijské handicapy na nižší Australské soutěže. Další z věcí je velká nabídky LIVE SÁZEK a LIVE STREAMŮ, včetně 1. české ligy, Bundesligy, La Ligy a mnoho dalších soutěží. Taková Fortuna netuší co asijské handicapy jsou, Tipsport je pozoruje z dálky a občas je dá na Ligu Mistrů jinak je nemají vůbec, ani live.

Nesmírnou výhodou je taky možnost sestavení akovky z live zápasu a předzápasového. Což u Tipsportu ani Fortuny též není možné, tam je to striktně oddělené.

Suma sumárum, kdyby Sazkabet měl mnohem lepší web, v kterým by se dalo lépe orientovat, například historie sázek a přehled tiketů nic moc, rychlost webu občas zaostává, ale vše to vykompenzuje ta bezkonkurečně široká nabídka. No snad programátoři zamakají na Sazkabetu, live cashoutu a bude to velmi obstojná alternativa k Bet365, která nemá licenci a brzo ji asi ani nedostane.


Bonus 200,-Kč zdarma na sázení.

Pochopil si už trošku výhody asijských handicapů a asijských gólů? Pak určo by bylo škoda nevyužít nabídky dvou kileček zdarma na první sázky u momentálně nejlepší sázkovky (alespoň co se nabídky asianů týče) v ČR. Možné je i získat 3000,-Kč bonus pro první vklad. Výběr je už na Tobě.