Betano


Výhody české sázkové kanceláře Betano. Najdete zde Betano promo kod


Konečně plnohodnotná náhrada za Bet365. Sázkovka Betano přináší opravdu bezkonkurenční nabídku, ale také výhody, které nemá jen tak jiná. Například pokud váš tým v zápase vede 2-0, vaše sázka je automaticky vyhrávající, bez ohledu na další výsledek, takže pokud remizuje, žádný problém, stále vyhráváte..


S porovnáním s Bet365 má na české poměry Betano vcelku nejlepší pokrytí nabídky asijských handicapů, ale také jiných příležitostí, jako rohy, overy i na nejnižší ligy. Ono vsadit si rohy na čtvrtou Norskou ligu není vůbec špatné. Asijské handicapy na nižší pralesní soutěže. Další z věcí je velká nabídky LIVE SÁZEK a LIVE STREAMŮ, včetně 1. české ligy, Bundesligy, La Ligy a mnoho dalších soutěží. Taková Fortuna netuší co asijské handicapy jsou, Tipsport je pozoruje z dálky a občas je dá na Ligu Mistrů jinak je nemají vůbec, ani live.

BETBUILDER - Možnost si navolit z jednoho zápasu několik příležitostí, takže je třeba možné si vsadit že padne +2.5 golů, k tomu 9+ rohů a gol vstřelí Messi, kurz se pěkně našroubuje. Toto nemá žádná sázkovka.
Tato sázkovka má jako jediné možnosti si připravit tiket, i když je "zhaslá" nabídka. Velké plus je také, že v sekci učtu můžete vidět výkat vašich zisků a ztrát za 24 hodin, 7 dní či měsíc nebo jiné časové spektrum. Toto nemá žádná jiná česká sázkovka, za mě velké plus.

Výhody a nevýhody BETANO:

✓ Kurzy na Asijské handicapy
✓ Nabídka totožná jako u Bet365
✓ Cashout - vyplacení tiketu dříve než skončí
✓ Spousta sázek na rohy i na prales
✓ Vidíš kurzy, i když je "zhaslé" sázení
✓ Nabídka mnohem lepší než Tipsport a Fortuna
✓ Lepší kurzy než Tipsport
✓ Živé videopřenosy
✓ Betbuilder
✓ Výsledek live 2-0 zaručuje výhru
✓ Dobrá aplikace na android i ios
✓ Tam kde už tipsport v zaveru zápasu nevypisuje kurzy, tak betano stále má
✓ Výkaz zisků a ztrát
✓ Bonus až 3000,-Kč
✓ Bonusové mise - každý den bonus např. 250,- Kč
✓ Zdarma 400,-Kč

- Slabší nabídka Vegas


Bonus 200,-Kč zdarma na sázení.

Pochopil si už trošku výhody asijských handicapů a asijských gólů? Pak určo by bylo škoda nevyužít nabídky dvou kileček zdarma na první sázky u momentálně nejlepší sázkovky (alespoň co se nabídky asianů týče) v ČR. Možné je i získat 3000,-Kč bonus pro první vklad. Výběr je už na Tobě.